O nas

Emilia Zyskowska
Manager ds. Marketingu i Komunikacji

Emilia lubi określać siebie mianem "ogarniacza" twierdząc, że określenie to powinno zostać oficjalnie uznane za zawód. Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w pracy przy projektach z zakresu komunikacji i marketingu. Swoje umiejętności rozwijała współpracując z dużymi markami i instytucjami, ale także z mediami, organizacjami pozarządowymi, agencjami eventowymi i kreatywnymi. Posiada doświadczenie m.in. w zakresie komunikacji i budowania wizerunku dużej instytucji, realizacji projektów CSR, organizacji eventów, realizacji działań marketingowych i promocyjnych wspierających sprzedaż.

Z wykształcenia i zamiłowania politolog. Twierdzi, że studia nauczyły ją rozumieć świat i mechanizmy, które nim rządzą. Obserwuje, analizuje i wyciąga wnioski. Z łatwością nawiązuję kontakty, a dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne pozwalają jej odnaleźć się w pracy zespołowej. Uwielbia pracować z ludźmi bo jak twierdzi, to oni są dla niej najlepszą inspiracją.  

Uzależniona od seriali i czekolady. Kocha jaśminową herbatę, Łukasza Fabiańskiego oraz książki Erica Emmanuela Schmitta. Śledzi Ekstraklasę. Wierzy w św. Mikołaja oraz superbohaterów bo lubi mieć poczucie, że dobro zawsze zwycięża. Jako wolontariuszka współpracuje z Fundacją "Nasze Dzieci" przy Klinice Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka.

Wróć