Z 4Results PRZY KAWIE

Od ponad 12 lat wdrażamy zmiany w organizacjach, budujemy angażujące kultury, rozwijamy zespoły i menedżerów. Stale doświadczamy i rozwijamy nasze know-how, tworzymy autorskie  narzędzia oraz badania. Dzięki temu posiadamy unikalną wiedzę w zakresie budowania zaangażowania w organizacjach. Uwielbiamy inspirować ludzi i dzielić się z nimi naszą wiedzą. Dlatego stworzyliśmy to miejsce. Aby spotkać się z Tobą i podzielić się naszym doświadczeniem i naszymi obserwacjami, a także poznać Twoje potrzeby.
Przy filiżance dobrej kawy. Pozwól nam się zainspirować. 

Dżinsowy lider. Jak dziś zdobyć serca pracowników?
Arkadiusz Grochala

Kiedy twój dorastający syn zabiera Ci twoją, wiszącą od lat w szafie, kurtkę dżinsową, to „wiedz, że coś się dzieje”. Obejrzał uważnie, założył, przejrzał się w lustrze, podwinął rękawy, poprawił grzywkę i powiedział: „Ale super!” Patrzyłem na niego lekko zaskoczony. Dla mnie to klasyk, „oczywista oczywistość”, ale co takiego fascynującego znalazło w niej kolejne pokolenie? Czyżby oldschool znów stał się cool? Czy to może oznaczać jakąś istotną zmianę w sposobie myślenia młodych i ma związek z ich oczekiwaniami wobec liderów i organizacji?

zobacz
Webinarium "Zwycięskie zespoły. Jak zostać mistrzem świata?"
Prezentują Krzysztof Ignaczak i Sławek Błaszczak

Podczas webinarium dowiesz się:

 

  • W jaki sposób budować przywództwo w zespole
  • Jak zadbać o dobrą atmosferę zespołową, a zarazem skoncentrować się na wynikach
  • Co naprawdę osłabia synergie w zespole, a co je wzmacnia
  • Jaki jest „alfabet” Krzysztof Ignaczaka w osiąganiu celów w życiu i biznesie  

 

zobacz
Czy już jesteśmy zespołem? Cytaty z pewnej alpejskiej wyprawy.
Rafał Zdańkowski

Alpy. Piękna, późnowiosenna pogoda. Rwąca, szeroka górska rzeka. Wzdłuż rzeki szutrowa ścieżka rowerowa. A na tej ścieżce my, czyli kilkuosobowa grupa znajomych i kolegów na rowerach MTB. Tymczasem tę naszą wspaniałą przygodę przerywa niespodziewana przeszkoda…

zobacz
„Psu na budę ta zmiana!”. Jak moja córka nauczyła mnie przełamywać ludzki opór
IZA KAZIMIERSKA

Zmianą można umiejętnie zarządzić – wymaga to jednak precyzyjnego planu i… wytrwałości. Charakterystycznej dla dzieci, które bardzo czegoś pragną. Takich jak moja sześcioletnia córka Jula, która pewnego razu zapragnęła mieć psa.

zobacz