Z 4Results PRZY KAWIE

Od ponad 12 lat wdrażamy zmiany w organizacjach, budujemy angażujące kultury, rozwijamy zespoły i menedżerów. Stale doświadczamy i rozwijamy nasze know-how, tworzymy autorskie  narzędzia oraz badania. Dzięki temu posiadamy unikalną wiedzę w zakresie budowania zaangażowania w organizacjach. Uwielbiamy inspirować ludzi i dzielić się z nimi naszą wiedzą. Dlatego stworzyliśmy to miejsce. Aby spotkać się z Tobą i podzielić się naszym doświadczeniem i naszymi obserwacjami, a także poznać Twoje potrzeby.
Przy filiżance dobrej kawy. Pozwól nam się zainspirować. 

Wyjdź na arenę - z wielką odwagą
Eliza Markowicz

Przed szkoleniem:  Drżą mi ręce, ledwo myję zęby, bo moje gardło reaguje odruchem wymiotnym na prawie każdy ruch szczoteczki. Kawa i papierosy, to jedyne rzeczy, które przyjmuje. 

W trakcie: Jestem zmobilizowana. Działam. Widzę tylko uczestników, proces, kolejne kroki szkolenia. Jestem maksymalnie skoncentrowana na innych. Wiem, że obiadu nie zjem i palę następnego papierosa w przerwie.

Już po wszystkim: Ludzie wychodzą i dziękują mi. U niektórych widzę błysk w oku i chęć kontaktu, gotowość do zmiany, wdzięczność. Mam dobrą informację zwrotną od uczestników. Ewidentnie są zadowoleni. A ja… czuję, że mało słyszę z zewnątrz. Jestem zatopiona w swoich myślach. Potwornie zmęczona. Coś mnie dręczy. Nie mogę się cieszyć nawet z tego, że już po wszystkim. Że się podobało.

zobacz
Pół żartem, pół serio. Stand-up! Bawi, ale czy może czegoś nauczyć?
Rafał Sumowski

Pamiętam występ w Zabrzu. Moje imieniny, jakieś 80 osób na sali. Podczas całego występu były problemy z mikrofonem. Zepsuł się już zupełnie na ostatnie 3 minuty. Pomimo tego, był to jeden z najlepszych występów w moim życiu. To jest niezwykłe uczucie. Uwierzcie mi - gdy raz się doświadczy możliwości „porwania” publiczności, to chce się to przeżyć ponownie i ponownie. Pamiętam, że wtedy wracałem do domu jak na skrzydłach - pomimo że pociągiem.
 

zobacz
Wystąpienie lidera. Bliżej prawdy czy „buszowania w zbożu”?
Maciej Robakiewicz

W ostatnich czasach jesteśmy otoczeni tysiącami różnorodnych informacji. Żeby się chronić, nauczyliśmy się je ignorować. Lider, który chce zostać wysłuchany przez innych, musi mieć pełne przekonanie, że zna i rozumie cel, który stoi za jego przekazem. Inaczej w najlepszym przypadku spotka go znudzona i obojętna reakcja, w najgorszym - zniechęci do siebie otoczenie. Wydarzy się dokładnie to samo, co podczas jednej z moich lekcji aktorstwa prowadzonej przez dziekana Szkoły Filmowej w Łodzi…

zobacz
Nazywam się Rafał. Jestem stand-uperem.
Rafał Sumowski

Nazywam się Rafał Sumowski. Lubię czarną, gorącą kawę, dobre kino, szczególnie irańskie, ładne dziewczyny, podróże w egzotyczne kraje, ładną pogodę i same najlepsze rzeczy. Tak naprawdę wcale nie jestem taki szałowy. Lubię zamulić się przed YouTubem. Interesuję się absolutnie wszystkim, podpalając swoją nieustanną nerwowość i prokrastynację, przez co już przynajmniej dwa razy doszedłem do końca Internetu.

zobacz