O nas

Mariusz Chałat
Trener / Konsultant

„Uwielbiam wspierać drugiego człowieka w całym procesie jego rozwoju aż do osiągnięcia zamierzonych efektów i jednocześnie pomagać mu czerpać radość z samej drogi do osiągania obranego celu.”

Mariusz jest trenerem i coachem z ponad 20 letnim doświadczeniem. Podczas prowadzonych szkoleń najczęściej podejmuje tematy z zakresu motywacyjnego zarządzania ludźmi, automotywacji, procesu sprzedaży, komunikacji, prezentacji. Prowadzi również spotkania rozwojowe dla trenerów - „Train the trainer”. W trakcie zajęć dużo czasu poświęca na część warsztatową i pokazanie praktycznych przykładów zaczerpniętych z doświadczeń w innych branżach, co pozwala na świeże spojrzenie na dany problem. 

Pracując jako trener, każdego dnia utwierdza się w przekonaniu, że zadowolenie i wdzięczność osób, do których rozwoju się przyczynia, jest dla niego największym motorem do działania. Za swój osobisty sukces uznaje każdego klienta, który wraca zlecając kolejne projekty rozwojowe. Mariusz podkreślą, że gdyby miał ponownie wybierać swoją drogę zawodową, ponownie zostałby terenerem. 

Prywatnie Mariusz uwielbia naturę, chłonie świat wszystkimi zmysłami. Lubi obserwować ludzkie zachowania oraz podziwiania przyrody podczas krótszych i dłuższych wędrówek. W wolnych chwilach chętnie oddaje się również graniu na gitarze, inspiruje się inną kulturą. Pochłaniają go lektury na temat fizycznego i duchowego rozwoju człowieka, jako nieodkrytej skarbnicy możliwości. Od kilku lat realizuje się również jako aktor grając w filmach i serialach telewizyjnych. Uprawia sporty, to dla niego najlepsza inwestycja w dobre samopoczucie i sposób na naładowanie akumulatorów. Wyciszenia szuka nad morzem, wśród szumu fal. Największą wartością są dla niego bliscy. To dzięki nim czuje, że to, czym się zajmuje, ma głębszy sens.


 

Wróć