O nas

Katarzyna Eliza Kulik
Business Development Manager

„Mam ogromne poczucie satysfakcji kiedy wspieram Ludzi, Organizacje w ich drodze do rozwoju. Rozwój, nauka, sprawianie by ludzie odkrywali siebie i by żyło im się lepiej – to moja osobista pasja. To »dobro«, które chcę tworzyć w życiu również poprzez życie zawodowe.”

W 4Results Katarzyna jest  odpowiedzialna za współpracę z Klientami, badanie potrzeb, projektowanie działań rozwojowych, sprzedaż optymalnych rozwiązań, współpracę projektową z konsultantami.

Jest absolwentką Pedagogiki Ogólnej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzania i Marketingu na Wojskowej Akademii Technicznej. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie: Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem, Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Prawa Pracy na Uczelni Łazarskiego.

Z firmami świadczącymi usługi HR związana jest od 16 lat. Przez pierwsze lata wspierała Klientów w procesach selekcji, rekrutacji oraz zatrudnianiu  pracowników. W obszarze szkoleniowo-doradczym pracuje od 2012 roku, z zaangażowaniem wspierając Klientów w zrozumieniu ich potrzeb i dostarczaniu optymalnych rozwiązań.

Posiada Certificate in Talent and Career Management, ukończyła szkolenie centyfikacyjne Cztery Poziomy Ewaluacji Kirkpatricka ®, 40-godzinne szkolenie podstawowe z zakresu Mediacji, 6-cio dniowy kurs Porozumienia bez przemocy oraz liczne szkolenia m.in. : Zarządzanie Talentami wg Gallupa, Model kompetencyjny, Coaching Menedżerski, Zarządzanie projektami wg PMI, Przywództwo sytuacyjne, Zarządzanie zmianą, Lider angażujący, Lider w czasach VUCA, Nawyki zwinnych zespołów i inne.

Zapraszamy do kontaktu:
katarzyna.kulik@4results.pl
tel. 539 941 931

Wróć