O nas

Katarzyna Eliza Kulik
Business Development Manager

„Mam ogromne poczucie satysfakcji kiedy wspieram ludzi w ich drodze zawodowej. Swoją misję widzę w tym, by łączyć najlepszych klientów z najlepszymi trenerami i konsultantami - dla rozwoju. Rozwój, nauka, wiedza, sprawianie, by ludzie odkrywali siebie, osiągali lepsze rezultaty i by żyło im się lepiej - to moja osobista pasja. To »dobro«, które chcę tworzyć w życiu również poprzez życie zawodowe.”

W 4Results Kasia zajmuje się tworzeniem i pogłębianiem relacji z Klientami. Wsłuchuje się w ich potrzeby: te zgłaszane i te niewypowiedziane. W swojej pracy kieruje się zarówno głęboką intuicją jak i wieloletnim doświadczeniem. Rozwija współpracę z kluczowymi klientami. Wierzy w długofalowe związki. W relacjach dba o budowanie zaufania i dostarczanie doskonałych rozwiązań.

Kasia jest absolwentką Pedagogiki Ogólnej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzania i Marketingu na Wojskowej Akademii Technicznej, dodatkowo skończyła studia podyplomowe: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Prawo Pracy na Uczelni Łazarskiego.

Kasia pasjonuje się rozwojem osobistym. Lubi się uczyć. Kocha śpiew i czytanie. Ostatnio uczęszcza na warsztaty rozpoznawania głosów ptaków. Odpoczywa w czasie spacerów w lesie, kiedy doświadcza jego zapachów, powiewu wiatru, szelestu liści i słucha głosów ptaków, uwielbia też morze – jego szum i zapach. Pociąga ją harmonia, do której w swoim życiu nieustannie dąży. Inspiruje ją Richard Branson. Chętnie angażuje się w szlachetne działania społeczne. Lubi żartować.

Zapraszamy do kontaktu:
katarzyna.kulik@4results.pl
tel. 539 941 931

Wróć