O nas

Michał Czajkowski
Business Relations Manager, Trener, Konsultant

W biznesie i w prowadzeniu szkoleń wierzę w siłę współpracy, mądrość grupową oraz wartość różnorodności. Tworzę warunki do efektywnego współdziałania, bo czuję, że w ten sposób buduję wartość dla Klienta i 4Results. Lubię wspierać pracę trenerów, bo rozumiem specyfikę i misję tego zawodu. Sam szkolę z pasją, bo lubię ludzi. Odnajduję głęboki sens w towarzyszeniu im w rozwoju.”

W 4Results Michał zajmuje się budowaniem najlepszych warunków do współpracy naszej firmy z Klientami oraz trenerów z uczestnikami warsztatów, badań i innych działań. Odpowiada za kształtowanie relacji w oparciu o zrozumienie, zaufanie oraz dążenie do wspólnych celów biznesowych i rozwojowych. Jest gwarantem stałości kontaktu z 4Results na każdym etapie współpracy. Dzięki doświadczeniu trenera, konsultanta, przedsiębiorcy, handlowca B2B i marketera potrafi spojrzeć na projekty z wielu perspektyw.  W roli trenera prowadzi warsztaty związanie m. in. z angażowaniem i zarządzaniem zmianą itp.

Michał jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Trenerów STER. Udziela się w Stowarzyszeniu Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK, gdzie angażuje się w organizację i prowadzenie działań rozwojowych dla trenerów.


Michał uwielbia podróżować. Pasjami czyta współczesną literaturę hiszpańską i ogląda filmy z tego kraju. Marzy o zwiedzeniu całej Hiszpanii. W Polsce jego ukochane miejsce wypoczynku to Puszcza Augustowska i Olsztyn. Woda to jego żywioł. Kocha słońce. Emocjonuje się sportem. Nieźle fotografuje. Jest fanem rocka. Gdyby nie był kim jest, zostałby dziennikarzem muzycznym. Na co dzień mierzy się z rolą ojca dwójki nastolatków i gospodyni domowej. 

Zapraszamy do kontaktu:
michal.czajkowski@4results,pl
tel. 660 799 986

Wróć