O nas

Piotr Kolmas
Partner zarządzający

"Od kilkunastu lat prowadzę projekty skierowane na wzrost efektywności biznesowej poprzez rozwój kompetencji pracowników. Wierzę w to, że człowiek poprzez swój rozwój może osiągnąć lepsze rezultaty."

Piotr posiada naturalny talent do tworzenia i wspierania liderów. W swojej pracy skupia się na rozwijaniu kompetencji osób kierujących zespołami, aby potrafiły sięgać po większe cele. Posiada ogromne doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu zmian nastawionych na osiąganie wymiernych efektów biznesowych. Pracuje poprzez realizowanie szkoleń, warsztatów, działań doradczych oraz coachingowych. Przez kilka lat zajmował się rozwojem obszarów Call Centers oraz wzmacnianiem kompetencji sprzedaży i obsługi klientów. Działania te były inspiracją do stworzenia koncepcji zwiększania sprzedaży poprzez wykorzystanie potencjału klienta. 

Piotr specjalizuje się we wdrażaniu zmian i kształtowaniu przywództwa w organizacjach. Doradza zarządom, pomaga budować i wzmacniać zespoły zarządcze. Mentoruje start-upom – rozwija założycieli i przygotowuje ich do działania w warunkach konkurencyjnego rynku. 

Jest współautorem koncepcji Przywództwa Angażującego i metody aktywizacji pracowników 4Q&Check. Współautor książki "Angażujący Lider", autor książki "Sprzedaż pogłębiona 2.0".

Król metafor. Uwielbia kino akcji. Gdyby nie zajmował się rozwojem liderów, zostałby płatnym zabójcą. Ciągle poszukuje odpowiedzi na pytanie "jak zrozumieć kobietę?". Jest aktywnym golfistą o niebanalnym poczuciu humoru. Uwielbia słodkości, a na czas urlopu zamiast Teneryfy, wybiera Bielsko-Białą. 
 

Wróć